<
خانه / پاپایا / قیمت عمده پاپایا درجه یک در مرکز خرید

قیمت عمده پاپایا درجه یک در مرکز خرید

میوه پاپایا که پاپایه نیز نامیده می شود، یک میوه از تیره خربزه درختی است که دارای طعمی بسیار لذید و لطیف بوده و بیشتر به صورت پوره و یا در سالاد های میوه استفاده می شود. ما در این مطلب ضمن معرفی برخی از مراکز خرید این میوه، به قیمت عمده پاپایا نیز اشاره ای خواهیم داشت. 

قیمت عمده پاپایا درجه یک در مرکز خرید

مرکز پخش انواع میوه های استوایی

مرکز پخش انواع میوه های استواییمیوه پاپایا یک میوه استوایی می باشد. انواع میوه های استوایی مانند پاپایا در بسیاری از مراکز سطح شهر های مختلف، یافت می شوند. استان تهران؛ یکی از بزرگ ترین بازار فروش میوه استوایی از جمله میوه پاپایا محسوب می شود که همواره با استقبال زیاد مشتریان مواجه می شود. 

میوه پاپایا یک میوه استوایی بوده و بیشتر به صورت وارداتی از کشور هایی مانند مالزی، استرالیا و افریقا به ایران وارد شده و در مراکز پخش و فروش میوه استوایی به فروش می رسند. 

فروشندگان پاپایا درجه یک در ایران

فروشندگان پاپایا درجه یک در ایرانفروشنده میوه پاپایا تازه و درجه یک، در مراکز فروش و فروشگاه های انواع میوه های استوایی، فعالیت دارند. این فروشندگان معمولا با داشتن اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه خواص میوه پاپایا و دیگر میوه جات استوایی، مشتریان خود را به خرید این میوه و بهره مندی از خواص بی نظیر آن تشویق می کنند. 

علاوه بر این؛ برخی از فروشندگان، سایت های اینترنتی برای فروشگاه خود تاسیس کرده و اطلاعات مربوط به میوه ها و خواص آن را به همراه قیمت آن در سایت قرار می دهند.  

تأمین کنندگان انواع میوه های استوایی در سراسر کشور

تأمین کنندگان انواع میوه های استوایی در سراسر کشورتامین کنندگان انواع مختلف میوه های استوایی از جمله پاپایا در سراسر کشور، با واردات این میوه ها و یا خرید آن ها به صورت عمده از کشاورزان استان هایی مانند سیستان و بلوچستان، چابهار و حتی مناطق شمالی ایران، پاسخ گوی نیاز بازار داخلی هستند. 

تامین کنندگان میوه های مختلف استوایی در کشور ایران، به طور عمده کشاورزانی هستند که با بهره گیری از علوم و فنون زراعت به کشت این محصول در مناطق گرمسیر و مرطوب می پردازند. 

قیمت خرید و فروش عمده میوه پاپایا

قیمت خرید و فروش عمده میوه پاپایاقیمت میوه استوایی، به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. 

در زیر به برخی از عوامل موثر در قیمت این محصولات اشاره خواهیم کرد: 

  • قیمت فروش خربزه درختی : همانطور که گفته شد؛ میوه پاپایا از تیره خربزه درختیان است و بنا بر این قیمت این میوه تا حدودی وابسته قیمت خربزه درختی است.
  • فصول سال : در فصولی از سال که این میوه فراوان تر است، قیمت آن کمتر می باشد.
  • روش خرید : خرید مستقیم از کشاورزان معمولا با حذف واسطه ها از قیمت محصول می کاهد.
  • مقدار خرید : در خرید عمده نسبت به خرید جزیی معمولا تخفیفاتی داده می شود.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی خوشخو
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09157462174
telegram icon تلگرام: tidafruit@
instagram icon اینستاگرام: tidafruit
email icon پست الکترونیکی: tidafruits@gmail.com

پاسخی بگذارید

Instagram
Facebook
SOCIALICON