<
خانه / میوه آووکادو / بازار فروش میوه استوایی آووکادو خارجی در تهران

بازار فروش میوه استوایی آووکادو خارجی در تهران

آووکادو یکی از بهترین میوه ها با کاربرد فراوان است؛ که در بازار میوه و تره بار خرید و فروش می شود. بازار فروش میوه استوایی آووکادو بسیار داغ است و به دلیل خاصیت فراوان آن در بین کسانی که با آن آشنایی دارند طرفداران زیادی دارد. این میوه چون در ایران خیلی کم هست مردم خیلی با آن آشنایی ندارند. خواص میوه آووکادو کلسیم؛ آهن؛ منیزیم؛ مس؛ پتاسیم؛ منگنز؛ فسفر؛ روی؛ تیامین؛ نیاسین؛ B2. B6. B12. C. E. K. D. A. می باشد.

بازار فروش میوه استوایی آووکادو خارجی در تهران

بازار فروش میوه های لوکس و خارجی در تهران

بازار فروش میوه های لوکس و خارجی در تهرانبازار فروش میوه های لوکس و خارجی در تهران در مناطق بالای شهر زیاد به چشم می خورد؛ که در فروشگاه های میوه در انواع متنوع و شیک با ظاهری عجیب به چشم می خورد. این میوه ها به چشم مردم ناشناس است و فروشنده با معرفی یک به یک آن ها با قیمت ها و مدل های متفاوت این میوه ها را به فروش می رسانند. بازار میوه تهران میوه های مختلف وارداتی را بدست مصرف کنندگان لوکس می رساند. این میوه ها در بازار به صورت دانه ای یا کیلویی به دست خریداران می رسد.

عرضه اینترنتی بهترین میوه های استوایی

عرضه اینترنتی بهترین میوه های استواییعرضه اینترنتی بهترین میوه های استوایی در سایت ها و شبکه های اجتماعی عرضه می شود. فروشگاه های لوکس علاوه بر عرضه به صورت حضوری در سایت های فروش انواع متنوع میوه های خارجی را در اینترنت به نمایش گذاشته و با معرفی نام میوه ها آنها به فروش می رسانند.  قیمت میوه آووکادو و دیگر میوه های خارجی نسبت به میوه های ایرانی گرانتر می باشد؛ و بر اساس کیفیت آنها قیمت های متفاوتی دارند.

نمایندگی فروش عمده میوه آووکادو در بازار

نمایندگی فروش عمده میوه آووکادو در بازارنماینده فروش عمده میوه آووکادو در بازار بسیار زیاد است که انواع این میوه را از وارد کننده مستقیم خریداری نموده و در سراسر کشور عمده عرضه می کند. این نماینده علاوه بر عرضه؛ تبلیغات و بازار یابی این میوه ها را بر عهده دارند. این مراکز بیشتر در استان ها و مناطق لوکس مستقر هستند. خرید میوه استوایی و وارداتی از طریق این مراکز به مردم شناسانده شده و به دیگر میوه فروشان خرده فروش عرضه می شود.

واردات انواع میوه های استوایی به کشور

واردات انواع میوه های استوایی به کشورواردات انواع میوه های استوایی به کشور توسط شرکت های تجاری بازرگانی انجام می شود. این شرکت ها انواع میوه ها را از کشورهای خارجی استوایی وارد نموده؛ و به واسطه دیگر شرکت های پخش در دیگر استان ها توزیع می شوند. این میوه با واسطه یا بدون واسطه وارد کشور شده و به طرق مختلف به فروش می رسد؛ که روش مصرف برخی از آنها نیز متفاوت می باشذ.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی خوشخو
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09157462174
telegram icon تلگرام: tidafruit@
instagram icon اینستاگرام: tidafruit
email icon پست الکترونیکی: tidafruits@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز پرورش آووکادو

مراکز پرورش آووکادو درجه یک

مراکز پرورش آووکادو درجه یک، با بالابردن کیفیت محصولات خود از طریق تغییر روش های …

پاسخی بگذارید

Instagram
Facebook
SOCIALICON