<
خانه / میوه بلوبری / فروش شگفت انگیز انواع بلوبری درجه یک

فروش شگفت انگیز انواع بلوبری درجه یک

انواع بلوبری نوعی گیاه گلدار با میوه ای توت مانند به رنگ آبی تیره یا بنفش است . گیاه بلوبری در شمال آمریکا رشد می کند و کشت و موفق انواع بلوبری باعث شده تا باغبانان بتوانند انتخاب های بیشتری برای پرورش از شمال تا جنوب داشته باشند .

درختچه بلوبری ویژگی های خاصی دارد و زمانی که در یک باغ به صورت طبیعی می روید . گیاه بلوبری هم جنبه زینتی و هم جنبه خوراکی دارد و بسته به نوع بلوبری در مناطق مختلف می روید .

فصل میوه بلوبری

انواع بلوبری

بوته های بلوبری علاوه بر زیبای چشم اندازی که دارند. در فصل بهارو تابستان بوته های بلوبری برگ سبز تیره ای دارند . گل های سفید یا صورتی در فصل بهار پدیدار می شود . در فصل تابستان میوه های آبی رنگ ظاهر می گردند .

انواع بلوبری درجه یک

بلوبری بوته بلند شمالی

میوه بلوبری یک بوته راست قامت است ، درختچه تاج مانند بوده و ارتفاع آن ۱٫۸ تا ۳٫۸ متر است و در خاک های اسیدی و مرطوب رشد مطلوبی دارد . بلوبری های بوته بلند شمالی میوه های بزرگ و با کیفیتی تولید می کنند .

بلوبری جنوبی

این بلوبری در جنوب ایالات متحده رشد می کند و می تواند تا ۶ متر هم ارتفاع داشته باشد . این گیاه در برابر گرما و خشکسالی مقاوم است و با طیف گسترده از خاک ها سازگار است و نسبت به بوته ای شمالی زودتر شکوفه می دهند و به میوه می رسند .

بلوبری بوته بلند جنوبی

این گونه از بلوبری یک نوع هیبرید است که از گرده افشانی بین بلوبری بوته بلند شمالی و گونه های بلوبری جنوبی به دست آمده است .رنگ آن همیشه سبز است و قادر است خشکسالی و گرما را تحمل کند میوه های آن از سایر میوه های بلوبری زودتر می رسند .

بلوبری بوته کوتاه

بلوبری بوته کوتاه یک گونه کوتوله است که ارتفاع آن ۳۰ تا ۶۰ سانتی متر بوده و بومی شمال شرق آمریکا می باشد و به صورت وحشی در شمال قطب شمال نیز رشد می کند این بولبری به صورت تجاری در کانادا پروش داده می شود و از سایر گونه های دیگر کوچک تر است و مزه آن شیرین تر است .

فروش بلوبری

انواع بلوبری

برای کاشت این گیاه زیبا نیازمند تهیه بذر هستیم که می توان آن به صورت اینترنتی خریداری کنیم که قیمت آن از ۸۰۰۰ تومان به بالا است

برای خرید درختچه هم می توانیم به مراکز گل گیاه به صورت مستقیم مراجعه کرده تا از نزدیک با انواع بلوبری درجه یک آشنا شویم و اطلاعات لازم در مورد شرایط نگهداری آن کسب نماییم .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی خوشخو
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09157462174
telegram icon تلگرام: tidafruit@
instagram icon اینستاگرام: tidafruit
email icon پست الکترونیکی: tidafruits@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی میوه بلوبری با قیمت عالی

خرید اینترنتی میوه بلوبری با قیمت عالی و کیفیت بسیار مطلوب می تواند به صرفه جویی در زمان کمک کند. میوه بلوبری توسط مراکز عمده فروشی بصورت فله ای و با نرخ بسیار

Instagram
Facebook
SOCIALICON